Draws

Iowa Games 2008


Click Division to View Bracket


Juniors

Men's 35A Singles

Men's 35B Singles

Men's 45 Singles

Men's 55 Singles

Men's A Singles

Men's B Singles

Men's C Singles

Men's Open Singles

Two Bounce

Women's B Singles

Women's Open/A Singles

Men's 35 Doubles

Men's A/B Doubles

Men's C/D Doubles

Men's Open Doubles

Mixed Doubles

Mixed Open Doubles

Women's Open Doubles



Juniors

     
         
             
         
     
         
             
         
            
     
         
             
         
     
        Seth Strohmeyer
          Sat 1:15PM CT 5 #1T3 Kobe Burns
        Kobe Burns
            
     
Dayton Pringle       Dayton Pringle
Sat 5:45PM CT 5 #1T2 Dayton Pringle       Sun 11:00AM CT 5 #1T1 Dayton Pringle
Kobe Burns       Seth Strohmeyer
     
Player(s) TMW TGL TPSA
Kobe Burns 1 3 62
Dayton Pringle 2 0 36
Seth Strohmeyer 0 4 69
       
       

Men's 35A Singles

     
         
             
         
     
         
             
         
            
     
Al Hibbard       John Strohmeyer
Fri 8:45PM CT 4 #1P6 Al Hibbard       Fri 8:00PM CT 2 #1P5 Jeff Danner
John Gaspari       Jeff Danner
     
John Strohmeyer       Al Hibbard
Sat 11:45AM CT 5 #1P4 John Strohmeyer       Sat 4:15PM CT 3 #1P3 Al Hibbard
John Gaspari       Jeff Danner
            
     
Jeff Danner       Al Hibbard
Sun 11:45AM CT 4 #1P2 Jeff Danner       Sun 12:30PM CT 3 #1P1 Al Hibbard
John Gaspari       John Strohmeyer
     
Player(s) TMW TGL TPSA
Jeff Danner 2 2 51
John Gaspari 0 6 90
Al Hibbard 3 1 36
John Strohmeyer 1 4 63
       

Men's 35B Singles

 
   
     
  Jason Luedtke
     
       
     
Sat 8:45AM CT 7 #1Q7 Jason Luedtke
     
       
         
  Gene Dreyer    
       
         
       
Sat 8:00PM CT 6 #1Q3 Jason Luedtke
     
       
         
  Daniel Dobill    
         
           
         
Sat 8:45AM CT 8 #1Q4 Daniel Dobill    
     
       
         
  Russ Barfield    
     
       
     
 
  Sun 10:15AM CT 5 #1Q1 Dave Carscadden
     
       
  David Chizek  
       
         
       
Sat 9:30AM CT 6 #1Q5 Dave Carscadden  
       
         
           
  Dave Carscadden      
       
         
       
Sat 8:00PM CT 5 #1Q2 Dave Carscadden  
   
     
       
  Krishnan Sarangarajan  
       
         
       
Sat 9:30AM CT 7 #1Q6 Scott Heuchelin  
   
     
       
  Scott Heuchelin  
    Daniel Dobill
      Sun 10:15AM CT 8 #1Q47 Daniel Dobill
    Scott Heuchelin  

Consolation

 
   
   
   
     
   
  Gene Dreyer
   
     
       
       
     
       
     
Sat 8:00PM CT 3 #1Q34 Gene Dreyer
   
     
       
       
       
         
       
  Russ Barfield    
   
     
       
       
   
     
   
 
Sun 10:15AM CT 6 #1Q32 David Chizek
   
     
     
     
       
     
  David Chizek  
     
       
         
         
     
       
     
Sat 8:00PM CT 7 #1Q33 David Chizek  
 
   
     
     
     
       
     
  Krishnan Sarangarajan  
 
   
     
     
 
   
 

Men's 45 Singles

 
   
     
  Al Hibbard
     
       
     
Fri 6:30PM CT 7 #1N7 Al Hibbard
     
       
         
  Greg Hawkins    
       
         
       
Sat 12:30PM CT 6 #1N3 Al Hibbard
     
       
         
  Bill Fitzgerald    
         
           
         
Sat 8:45AM CT 4 #1N4 Bill Fitzgerald    
     
       
         
  Gerald Eichhorn    
     
       
     
 
  Sun 10:15AM CT 3 #1N1 Al Hibbard
     
       
  Rick Schultz  
       
         
       
Fri 6:30PM CT 5 #1N5 Bryan Borchert  
       
         
           
  Bryan Borchert      
       
         
       
Sat 1:15PM CT 3 #1N2 Bryan Borchert  
   
     
       
  Richard Ross  
       
         
       
Sat 8:45AM CT 3 #1N6 Richard Ross  
   
     
       
  Joe Glogovsky  
    Bill Fitzgerald
      Not Scheduled #1N47 Richard Ross
    Richard Ross  

Consolation

 
   
   
   
     
   
  Greg Hawkins
   
     
       
       
     
       
     
Sat 2:00PM CT 3 #1N34 Gerald Eichhorn
   
     
       
       
       
         
       
  Gerald Eichhorn    
   
     
       
       
   
     
   
 
Not Scheduled #1N32 Rick Schultz
   
     
     
     
       
     
  Rick Schultz  
     
       
         
         
     
       
     
Sat 1:15PM CT 4 #1N33 Rick Schultz  
 
   
     
     
     
       
     
  Joe Glogovsky  
 
   
     
     
 
   
 

Men's 55 Singles

POOL A       POOL B
     
Jerry Heston       Mark Lorenz
Sat 3:30PM CT 6 #1M7 Jerry Heston       Sat 1:15PM CT 6 #1M8 Mark Lorenz
Larry Schlepphorst       Ron Essing
     
Ron Sweeney       Dennis Baysinger
Sat 7:15PM CT 4 #1M5 Ron Sweeney       Sat 7:15PM CT 2 #1M6 Dennis Baysinger
Larry Schlepphorst       Ron Essing
            
     
Ron Sweeney       Dennis Baysinger
Fri 6:30PM CT 8 #1M3 Ron Sweeney       Fri 8:00PM CT 5 #1M4 Mark Lorenz
Jerry Heston       Mark Lorenz
            
     
Ron Sweeney       Jerry Heston
Sun 10:15AM CT 2 #1M1 Ron Sweeney       Sun 11:00AM CT 2 #1M2 Dennis Baysinger
Mark Lorenz       Dennis Baysinger
 
Player(s) TMW TGL TPSA
Dennis Baysinger 1 2 30
Ron Essing 0 4 60
Jerry Heston 1 2 43
Mark Lorenz 2 1 23
Larry Schlepphorst 0 4 60
Ron Sweeney 2 0 27

Men's A Singles

 
   
     
  Andy Briggs
     
       
     
Sat 8:45AM CT 6 #1B7 Jeff Danner
     
  Larry Schlepphorst    
         
Fri 5:45PM CT 2 #1B8 Jeff Danner    
       
  Jeff Danner      
       
Sat 2:45PM CT 8 #1B3 Jeff Danner
     
       
         
  Justin Ott    
         
           
         
Sat 8:45AM CT 5 #1B4 Gabrielle Shnurman    
     
       
         
  Gabrielle Shnurman    
     
       
     
 
  Sun 1:15PM CT 2 #1B1 Nathan Jobe
     
       
  Rick Schultz  
       
         
       
Sat 9:30AM CT 3 #1B5 Mark Baysinger  
       
  Mark Baysinger      
           
Fri 5:45PM CT 3 #1B10 Mark Baysinger      
       
  Casey Wright      
       
Sat 6:30PM CT 8 #1B2 Nathan Jobe  
   
  Nathan Jobe  
       
Fri 5:45PM CT 4 #1B9 Nathan Jobe  
       
  John Strohmeyer      
       
Sat 9:30AM CT 4 #1B6 Nathan Jobe  
   
     
       
  Greg Moore  
    Gabrielle Shnurman
      Not Scheduled #1B47 Gabrielle Shnurman
    Mark Baysinger  

Consolation

 
   
   
   
     
   
  Greg Moore
   
     
       
       
     
       
     
Sun 8:45AM CT 4 #1B34 Greg Moore
   
     
       
  Larry Schlepphorst    
       
         
       
Sat 2:00PM CT 5 #1B35 Rick Schultz    
   
     
       
  Rick Schultz    
   
     
   
 
Sun 11:00AM CT 4 #1B32 Greg Moore
   
     
  Justin Ott  
     
       
     
Sat 3:30PM CT 3 #1B36 Justin Ott  
     
       
         
  Casey Wright      
     
       
     
Sun 8:45AM CT 3 #1B33 Andy Briggs  
 
   
     
  John Strohmeyer  
     
       
     
Sat 2:45PM CT 7 #1B37 Andy Briggs  
 
   
     
  Andy Briggs  
 
   
 

Men's B Singles

 
   
     
  Richard Andriano
     
       
     
Sat 2:00PM CT 8 #1C7 Richard Andriano
     
  Dale Anderson    
         
Fri 5:00PM CT 4 #1C8 Dale Anderson    
       
  Scott Heuchelin      
       
Sat 6:30PM CT 7 #1C3 Richard Andriano
     
  Robert Dittmer    
         
Fri 7:15PM CT 2 #1C11 Robert Dittmer    
         
  Dan Horner        
         
Sat 2:45PM CT 5 #1C4 Aaron Kurowski    
     
  Brandon Fisel    
         
Sat 8:45AM CT 2 #1C12 Aaron Kurowski    
     
  Aaron Kurowski    
     
 
  Sun 11:45AM CT 2 #1C1 Richard Andriano
     
       
  Jason Luedtke  
       
         
       
Sat 2:00PM CT 6 #1C5 Dave Carscadden  
       
  Dave Carscadden      
           
Fri 5:00PM CT 2 #1C10 Dave Carscadden      
       
  Daniel Dobill      
       
Sat 6:30PM CT 6 #1C2 Dave Carscadden  
   
  Elijah Shnurman  
       
Fri 5:00PM CT 3 #1C9 Gary Niederhauser  
       
  Gary Niederhauser      
       
Sat 1:15PM CT 7 #1C6 Gary Niederhauser  
   
     
       
  Mark Kuennen  
    Aaron Kurowski
      Sun 12:30PM CT 7 #1C47 Aaron Kurowski
    Gary Niederhauser  

Consolation

 
   
  Mark Kuennen
   
     
   
Sat 5:45PM CT 8 #1C38 Mark Kuennen
   
     
       
  Dan Horner    
     
       
     
Sun 8:45AM CT 2 #1C34 Mark Kuennen
   
     
       
  Scott Heuchelin    
       
         
       
Sat 6:30PM CT 5 #1C35 Jason Luedtke    
   
     
       
  Jason Luedtke    
   
     
   
 
Sun 12:30PM CT 6 #1C32 Daniel Dobill
   
     
  Brandon Fisel  
     
       
     
Sat 5:45PM CT 6 #1C36 Elijah Shnurman  
     
       
         
  Elijah Shnurman      
     
       
     
Sun 8:45AM CT 5 #1C33 Daniel Dobill  
 
   
     
  Daniel Dobill  
     
       
     
Sat 5:45PM CT 2 #1C37 Daniel Dobill  
 
   
     
  Dale Anderson  
 
   
 

Men's C Singles

 
  Brian Dixon
     
Fri 5:45PM CT 6 #1D15 Brian Dixon
     
  Roger Monthei    
     
Sat 10:15AM CT 8 #1D7 Brian Dixon
     
  Kenny Hoover    
         
Fri 5:00PM CT 5 #1D8 Ben Ralston    
       
  Ben Ralston      
       
Sat 3:30PM CT 5 #1D3 Brian Dixon
     
  Casey Anderson    
         
Fri 5:45PM CT 8 #1D11 Ryan Simonton    
         
  Ryan Simonton        
         
Sat 10:15AM CT 5 #1D4 Tanner Burns    
     
  Utkarsh Singh    
         
Fri 5:45PM CT 5 #1D12 Tanner Burns    
     
  Tanner Burns    
     
 
  Sun 11:45AM CT 6 #1D1 Brian Dixon
  Dan Horner  
       
Fri 5:00PM CT 8 #1D13 Dan Horner  
       
  Joel Hagen      
       
Sat 11:00AM CT 7 #1D5 Bill Benson  
       
  Brent Talbert      
           
Fri 5:00PM CT 7 #1D10 Bill Benson      
       
  Bill Benson      
       
Sat 3:30PM CT 7 #1D2 Gene Dreyer  
   
  Jon Krieg  
       
Fri 5:00PM CT 6 #1D9 Jon Krieg  
       
  Amardeep Jawandha      
       
Sat 11:00AM CT 4 #1D6 Gene Dreyer  
   
  Pranav Mehta  
       
Fri 7:15PM CT 7 #1D14 Gene Dreyer  
    Tanner Burns
  Gene Dreyer   Sun 11:45AM CT 5 #1D47 Bill Benson
    Bill Benson  

Consolation

 
   
  Roger Monthei
   
     
   
Sat 11:00AM CT 8 #1D38 Roger Monthei
   
     
       
  Kenny Hoover    
     
       
     
Sat 2:45PM CT 4 #1D34 Utkarsh Singh
   
     
       
  Casey Anderson    
       
         
       
Sat 10:15AM CT 2 #1D35 Utkarsh Singh    
   
     
       
  Utkarsh Singh    
   
     
   
 
Sun 11:00AM CT 3 #1D32 Utkarsh Singh
   
     
  Joel Hagen  
     
       
     
Sat 11:00AM CT 3 #1D36 Joel Hagen  
     
       
         
  Brent Talbert      
     
       
     
Sat 2:00PM CT 2 #1D33 Amardeep Jawandha  
 
   
     
  Amardeep Jawandha  
     
       
     
Sat 11:45AM CT 7 #1D37 Amardeep Jawandha  
 
   
     
  Pranav Mehta  
 
   
 

Men's Open Singles

POOL A       POOL B
     
Russ Powers       Michael Dunlay
Fri 6:30PM CT 3 #1A7 Russ Powers       Fri 6:30PM CT 4 #1A8 Michael Dunlay
John Brumm       Rick Stammer
     
Bryan Crosser       Sampson Shnurman
Sat 2:00PM CT 4 #1A5 Bryan Crosser       Sat 11:45AM CT 3 #1A6 Sampson Shnurman
John Brumm       Rick Stammer
            
     
Bryan Crosser       Sampson Shnurman
Sat 6:30PM CT 3 #1A3 Bryan Crosser       Sat 12:30PM CT 3 #1A4 Michael Dunlay
Russ Powers       Michael Dunlay
            
     
Bryan Crosser       Russ Powers
Sun 9:30AM CT 4 #1A1 Michael Dunlay       Sun 9:30AM CT 3 #1A2 Russ Powers
Michael Dunlay       Sampson Shnurman
 
Player(s) TMW TGL TPSA
John Brumm 0 4 60
Bryan Crosser 2 1 38
Michael Dunlay 2 0 22
Russ Powers 1 2 65
Sampson Shnurman 1 2 34
Rick Stammer 0 4 60

Two Bounce

     
         
             
         
     
         
             
         
            
     
         
             
         
     
        Jared Strohmeyer
          Sat 3:30PM CT 8 #2G3 Jared Strohmeyer
        Mya Talbert
            
     
Ben Dixon       Ben Dixon
Sat 12:30PM CT 8 #2G2 Ben Dixon       Sun 11:45AM CT 8 #2G1 Ben Dixon
Mya Talbert       Jared Strohmeyer
     
Player(s) TMW TGL TPSA
Ben Dixon 2 0 13
Jared Strohmeyer 1 2 35
Mya Talbert 0 4 60
       
       

Women's B Singles

     
         
             
         
     
         
             
         
            
     
         
             
         
     
        Kristi Onken
          Fri 8:00PM CT 6 #1H3 Kristi Onken
        Bridget Funk
            
     
Amy Hoover       Amy Hoover
Sat 4:15PM CT 4 #1H2 Amy Hoover       Sun 11:00AM CT 6 #1H1 Amy Hoover
Bridget Funk       Kristi Onken
     
Player(s) TMW TGL TPSA
Bridget Funk 0 4 60
Amy Hoover 2 0 26
Kristi Onken 1 2 47
       
       

Women's Open/A Singles

     
         
             
         
     
         
             
         
            
     
         
             
         
     
        Missy Menning
          Sat 9:30AM CT 2 #1F3 Hannah Shnurman
        Hannah Shnurman
            
     
Brenda Jones       Brenda Jones
Fri 7:15PM CT 6 #1F2 Brenda Jones       Sun 10:15AM CT 7 #1F1 Brenda Jones
Hannah Shnurman       Missy Menning
     
Player(s) TMW TGL TPSA
Brenda Jones 2 0 22
Missy Menning 0 4 60
Hannah Shnurman 1 2 47
       
       

Men's 35 Doubles

     
         
             
         
     
         
             
         
            
     
         
             
         
     
        Anderson/Johnson
          Sat 1:15PM CT 2 #2E3 Heilman/Honea
        Heilman/Honea
            
     
Eichhorn/Glogovsky       Eichhorn/Glogovsky
Sat 6:30PM CT 2 #2E2 Eichhorn/Glogovsky       Sat 5:00PM CT 6 #2E1 Eichhorn/Glogovsky
Heilman/Honea       Anderson/Johnson
     
Player(s) TMW TGL TPSA
Anderson/Johnson 0 4 63
Eichhorn/Glogovsky 2 1 42
Heilman/Honea 1 3 57
       
       

Men's A/B Doubles

 
   
     
  Anderson/Lorenz
     
       
     
Sat 2:45PM CT 6 #1V7 Borchert/Heston
     
  Anderson/Sarangarajan    
         
Fri 8:45PM CT 7 #1V8 Borchert/Heston    
       
  Borchert/Heston      
       
Sun 8:00AM CT 4 #1V3 Borchert/Heston
     
  Johnson/Sanft    
         
Fri 8:45PM CT 5 #1V11 Baysinger/Moore    
         
  Baysinger/Moore        
         
Sat 11:45AM CT 2 #1V4 Baysinger/Moore    
     
  Heilman/Honea    
         
Fri 8:00PM CT 3 #1V12 Kuennen/Kurowski    
     
  Kuennen/Kurowski    
     
 
  Sun 12:30PM CT 2 #1V1 Borchert/Heston
  Chizek/Wetering  
       
Fri 8:45PM CT 2 #1V13 Chizek/Wetering  
       
  Dittmer/Hawkins      
       
Sat 11:00AM CT 2 #1V5 Chizek/Wetering  
       
  Essing/Klaasen      
           
Fri 8:00PM CT 4 #1V10 Bergren/Piatt      
       
  Bergren/Piatt      
       
Sun 8:00AM CT 3 #1V2 Andriano/Briggs  
   
  Flores/Niederhauser  
       
Not Scheduled #1V9 Jobe/Jobe  
       
  Jobe/Jobe      
       
Sat 11:00AM CT 6 #1V6 Andriano/Briggs  
   
     
       
  Andriano/Briggs  
    Baysinger/Moore
      Not Scheduled #1V47 Chizek/Wetering
    Chizek/Wetering  

Consolation

 
   
  Jobe/Jobe
   
     
   
Sat 4:15PM CT 8 #1V38 Johnson/Sanft
   
     
       
  Johnson/Sanft    
     
       
     
Not Scheduled #1V34 Anderson/Sarangarajan
   
     
       
  Anderson/Sarangarajan    
       
         
       
Sat 4:15PM CT 2 #1V35 Anderson/Sarangarajan    
   
     
       
  Dittmer/Hawkins    
   
     
   
 
Sun 1:15PM CT 6 #1V32 Anderson/Lorenz
   
     
  Heilman/Honea  
     
       
     
Not Scheduled #1V36 Heilman/Honea  
     
       
         
  Flores/Niederhauser      
     
       
     
Sun 8:00AM CT 2 #1V33 Anderson/Lorenz  
 
   
     
  Essing/Klaasen  
     
       
     
Sat 4:15PM CT 6 #1V37 Anderson/Lorenz  
 
   
     
  Anderson/Lorenz  
 
   
 

Men's C/D Doubles

     
         
             
         
     
         
             
         
            
     
Benson/Krieg       Jawandha/Singh
Sat 5:45PM CT 3 #1X6 Simonton/Talbert       Sat 5:00PM CT 8 #1X5 Jawandha/Singh
Simonton/Talbert       Ralston/Walker
     
Jawandha/Singh       Benson/Krieg
Fri 8:45PM CT 6 #1X4 Jawandha/Singh       Sat 9:30AM CT 8 #1X3 Ralston/Walker
Simonton/Talbert       Ralston/Walker
            
     
Ralston/Walker       Benson/Krieg
Sun 8:45AM CT 8 #1X2 Ralston/Walker       Sun 8:00AM CT 8 #1X1 Jawandha/Singh
Simonton/Talbert       Jawandha/Singh
     
Player(s) TMW TGL TPSA
Benson/Krieg 0 6 90
Jawandha/Singh 3 0 43
Ralston/Walker 2 2 52
Simonton/Talbert 1 4 60
       

Men's Open Doubles

     
         
             
         
     
         
             
         
            
     
Crosser/Shnurman       Brumm/King
Fri 7:15PM CT 4 #1U6 Crosser/Shnurman       Sat 12:30PM CT 4 #1U5 Dunlay/Powers
Ott/Stammer       Dunlay/Powers
     
Brumm/King       Crosser/Shnurman
Sat 5:00PM CT 4 #1U4 Brumm/King       Sat 9:30AM CT 5 #1U3 Dunlay/Powers
Ott/Stammer       Dunlay/Powers
            
     
Dunlay/Powers       Crosser/Shnurman
Sat 8:00PM CT 4 #1U2 Dunlay/Powers       Not Scheduled #1U1 Brumm/King
Ott/Stammer       Brumm/King
     
Player(s) TMW TGL TPSA
Brumm/King 2 3 71
Crosser/Shnurman 1 4 82
Dunlay/Powers 3 2 81
Ott/Stammer 0 6 90
       

Mixed Doubles

     
         
             
         
     
         
             
         
            
     
Hanna/Sanft       Dyer/Kendrick
Not Scheduled #2C6 Hanna/Sanft       Sat 12:30PM CT 7 #2C5 Barfield/Peterson
Hoover/Hoover       Barfield/Peterson
     
Dyer/Kendrick       Hanna/Sanft
Not Scheduled #2C4 Dyer/Kendrick       Sat 7:15PM CT 3 #2C3 Hanna/Sanft
Hoover/Hoover       Barfield/Peterson
            
     
Barfield/Peterson       Hanna/Sanft
Not Scheduled #2C2 Barfield/Peterson       Sun 9:30AM CT 6 #2C1 Hanna/Sanft
Hoover/Hoover       Dyer/Kendrick
     
Player(s) TMW TGL TPSA
Barfield/Peterson 2 2 49
Dyer/Kendrick 1 4 60
Hanna/Sanft 3 0 22
Hoover/Hoover 0 6 90
       

Mixed Open Doubles

     
         
             
         
     
         
             
         
            
     
         
             
         
     
        Conrad/Ross
          Sat 11:45AM CT 4 #2B3 Conrad/Ross
        Jones/White
            
     
Lampkin/Sweeney       Lampkin/Sweeney
Sun 8:45AM CT 7 #2B2 Lampkin/Sweeney       Sat 2:45PM CT 2 #2B1 Lampkin/Sweeney
Jones/White       Conrad/Ross
     
Player(s) TMW TGL TPSA
Conrad/Ross 1 3 62
Jones/White 0 4 66
Lampkin/Sweeney 2 0 30
       
       

Women's Open Doubles

     
Menning/Shnurman       Hanna/Peterson
Fri 8:00PM CT 8 #1Y10 Menning/Shnurman       Fri 8:45PM CT 8 #1Y9 Hanna/Peterson
Conrad/Dyer       Lehl/Van Hemert
     
Hanna/Peterson       Acoymo/Lampkin
Sat 5:00PM CT 7 #1Y8 Menning/Shnurman       Sat 5:00PM CT 5 #1Y7 Acoymo/Lampkin
Menning/Shnurman       Conrad/Dyer
            
     
Lehl/Van Hemert       Acoymo/Lampkin
Sat 7:15PM CT 8 #1Y6 Conrad/Dyer       Sat 7:15PM CT 7 #1Y5 Menning/Shnurman
Conrad/Dyer       Menning/Shnurman
     
Hanna/Peterson       Acoymo/Lampkin
Sat 10:15AM CT 7 #1Y4 Conrad/Dyer       Sat 10:15AM CT 3 #1Y3 Acoymo/Lampkin
Conrad/Dyer       Lehl/Van Hemert
            
     
Lehl/Van Hemert       Acoymo/Lampkin
Sun 11:45AM CT 7 #1Y2 Menning/Shnurman       Sun 11:00AM CT 8 #1Y1 Acoymo/Lampkin
Menning/Shnurman       Hanna/Peterson
     
Player(s) TMW TGL TPSA
Acoymo/Lampkin 3 3 61
Conrad/Dyer 2 7 91
Hanna/Peterson 1 6 89
Lehl/Van Hemert 0 12 132
Menning/Shnurman 4 2 57
© 2018 JustEware All rights reserved.